Uf, dawno mnie nie było :-)

Tak w skrócie – żyję, tylko zapracowany jestem niestety.

Dlaczego niestety? Zrozumie ten co ma powiedzmy powyżej 40 lat i dużo pracy.

Do niedawna czas liczyłem dniami. Teraz liczę tygodniami, czas ucieka w niewyobrażalnym tempie.

 

Tak sobie liczę – do końca moich dni pozostało powiedzmy 1800 tygodni. Może trochę w tę, może we wtę, czy jak to się tam poprawnie pisze.

Niemniej te tygodnie lecą tak na pstryk. Dopiero co był tydzień 30, już jest 48, zaraz będzie któryśtamnapewnozaduży. Nadmieniam, że na punkcie tygodni mam lekką schizę, bo w pracy liczymy czas tygodniami planując produkcję. A ostatnio praca pierwszym domem mym jest 😦

 

Pojawiły się problemy zdrowotne (jak mówią – sport to zdrowie…). Powiem Wam – jak przez powiedzmy 40 lat życia nie wiedziałem co to lekarz, to teraz nadrabiam. I niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa o naszej służbie (służbie???) zdrowia (zdrowia???). Te „organizacje” w teorii zajmujące się leczeniem powinny się nazywać nie NFZ, tylko UŻLKLAJCBZTIP (Udajemy Że Leczymy, Kasa Leci, A Jak Chcesz Być Zdrowy To Idź Prywatnie).

 

OK, zakończmy wyliczanki 🙂

Z M i K jest jak było, ciągle są jak byli a nawet trochę więcej. S z kolei ostatnio musi poświęcać swojej córce więcej czasu, tak wyszło.

Na razie tyle, jak wspomniałem na początku – daję tylko „dowód życia”.

2 myśli na temat “Uf, dawno mnie nie było :-)

  1. Właśnie myślałam, co tam u TS. Dobrze, że dałeś znak. Koniec roku za pasem, ale najpierw Święta. Może napisz coś o swoich obu synach. M to już, czekaj pięciolatek? A wydawałoby się, że przedwczoraj czytałam o Wigilii, na którą nie mogłeś zabrać ze sobą K. Na szczęście od tamtego czasu masz wolną rękę odnośnie takich wizyt. Mały coraz więcej kontaktu potrzebuje, A starszy, to w ogóle samodzielnie decyduje. T

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s